I think it’s the smaller version, so more like $3.50. Still, why go for the double when you could have done the same for less with a single.
Comment on Looks delicious
Asafum@feddit.nl 4 weeks agoMy thoughts exactly.
They paid the $7+ for the burger when they could have gotten a big jar to themselves, plus pickle juice!
HeyJoe@lemmy.world 4 weeks ago
darkdemize@sh.itjust.works 4 weeks ago
Sure, but a good meme’s value can’t be measured in currency.