Comment on This is $87 worth of shopping. Please feel free to use the space below to critique my purchases
Ganbat@lemmyonline.com 10 months ago
Those uncrustables,though delicious, cost way more than they’re worth. You would spend as much, maybe even less, on peanut butter and jelly in jars, which would obviously last much longer.