Comment on If you shop by unit prices, double check the math!
ShepherdPie@midwest.social 4 weeks agoI’m stuck trying to figure out how many linear feet there are per gram.
Comment on If you shop by unit prices, double check the math!
ShepherdPie@midwest.social 4 weeks agoI’m stuck trying to figure out how many linear feet there are per gram.