Comment on If you shop by unit prices, double check the math!

<- View Parent
AwesomeLowlander@sh.itjust.works ⁨1⁩ ⁨week⁩ ago

The issue here is that the per weight pricing listed is half of what it should be.

source
Sort:hotnewtop