Comment on If you shop by unit prices, double check the math!

ZombiFrancis@sh.itjust.works ⁨4⁩ ⁨weeks⁩ ago

Only if it is a 2 pack of 1kg containers. I know costco does that often so I imagine walmart might too. (And if that 2-for-12 runs you a total of 4 kg.)

source
Sort:hotnewtop